30 krásných účesů pro novoroční firemní oslavu 2019

Účes pro firemní rok 2019 by měl být jednoduchý a odpovídat momentu. Vyberte si jednoduché možnosti, které můžete udělat vlastníma rukama. Chcete-li se stát královnou novoroční party, stačí přidat několik drobných doteků do svého každodenního účesu.

Při výběru účesu byste měli vzít v úvahu formát firemní party. Pro slavnostní večer v restauraci hodí ženský, romantický styl.

-

-

-

Pokud se jedná o bufet v kanceláři, pak by měl být šatník diskrétní, koktejl a vlasy budou rafinované a elegantní ve stylu sofistikovaného ročníku.

-

-

-

Pokud se novoroční firemní večírek koná v určitém stylu („Disco“, „Cowboy Party“, „My jsme z 90. let“), pak je lepší se na ní objevit s účesem v retro stylu.

-

-

-

Dlouhé vlasy se snaží otočit na natáčky a pak ležet jakýmkoliv vhodným způsobem. Těsné kadeře a měkké vlny dodají vašemu obrazu ženskosti.

-

-

-

Na základě účesů si můžete vzít pravidelný ocas a proměnit ho v skutečné mistrovské dílo kadeřnictví. Můžete udělat ocas, hladký nebo spletitý. Hlavní věc, která vypadala krásná a dobře upravená.

-

-

-

Doplňte si vlasy neobvyklým přízvukem a bude vypadat 100%. Napříkladsbírat luky, svěží květiny z pramenů nebo ozdobit vlasy hřebenem, stuhou, ráfkem.

-

-

-

Prýmky opletené přes volné vlasy vypadají stylově a romanticky. Takové tkaní je vhodné pro jakýkoliv styl oblečení.

-

-

Pokud oblečení vyžaduje, abyste si dali vlasy do culíku nebo drdolu, přidejte vlasy do prvků tkaní a stanete se skutečnou královnou večera.

-

-

Myšlenky na nejlepší účesy diktují váš vlastní obraz. Chcete-li vypadat slušně, stačí, abyste se seznámili s parádou, ale s rafinovanějším a sofistikovanějším stylem.

-

-

Moderní móda pro obřadní účesy je neuvěřitelně demokratická. Často si vypůjčuje obrazy z každodenních trendů. Výrazným důkazem toho jsou účesy pro středně dlouhé vlasy.

-

-

Pokud jde o krátké účesy, pak se radikálně nezmění. Aby byl účes speciální, stačí změnit obvyklý vzor každodenního stylu.

-

-

S demokratickým kodexem oblečení můžete přidat obraz vlnitých pramenů. Tyto prameny budou vypadat dobře na dlouhých i krátkých vlasech.

-

-

Volba účesu pro novoroční firemní večírek by tedy měla být způsobena třemi faktory: oblékáním, stylem akce.a vlastní obrázek. Experimentujte předem s různými možnostmi a vyberte si ten nejlepší.