25 nápadů legrační zimní manikúra s sněhuláci

Zimní manikúra se sněhulákem je roztomilá a pozitivní. Tento design je vhodný pro novoroční party a pro všední dny.

Manikúra, make-up a šatní skříň by se měly vzájemně harmonicky doplňovat a přizpůsobovat nastavení. Měsíček s obrazem sněhuláka vám pomůže vrhnout se do zimní pohádky a vytvořit vhodnou náladu.

-

-

-

Legrační postava na nehtech vypadá sama o sobě velkolepě. Ale někdy chcete přidat zimní dekor. Manikúru, vyrobenou pro novoroční svátky, lze doplnit obrazem vánočních ozdob, Santa Claus, větve jedlí, balené dárky.

-

-

-

Sněhulák může ozdobit nehty nejen na svátky. V každodenním designu, to často koexistuje s jinými symboly mrazivého období: sněhové vločky, závěje, vánoční stromky.

-

-

-

-

-

-

Úhledný a lakonický vzor se sněhem se provádí také na krátkých nehtech.

-

-

Zábavná postava může být ozdobena jedním hřebíkem, zatímco ostatní jsou opatřeny monochromatickým povlakem. Také kresba se sněhulákem se provádí na základně francouzského jazyka s doplňkovým malířstvím. V motivu sněhu je vítáno použití třpytu, prášku a drahokamu.

-

-

-

-

Šablona umožňuje provádět obrysypostavy jsou dokonale hladké a ke kreslení malých dílů se používá jemný kartáč. Nový rok design se provádí v jakékoli technice, a můžete kombinovat různé techniky.

Pokud jde o odstíny, jsou vhodné všechny „zimní“ barvy: bílá, červená, modrá, modrá, stříbrná.

-

-

Cheeky Olaf je populární postava, která se často vyskytuje v návrzích zasněžených nehtů. Skvělý nápad na slavnostní manikúru a pozitivní náladu. Neformální design s Olafem je oblíbený u mladých lidí.

-

-

-

-

-

Pokud chcete v zimě něco zvláštního, udělejte si manikúru se sněhulákem. Existuje spousta možností zimního designu, určitě najdete tu správnou.