15 nejlepších kurzů online manikúry a pedikúry

Schopnost dělat krásné nehty, mnoho použití ke zlepšení jejich vlastní vzhled. Tato dovednost může být změněna v obchod, ale pro to musíte získat zavazadlo odborných znalostí. Nabízíme 15 nejlepších manikůrek a pedikúru online kurzů.

Online kurzy manikúry a pedikúry

Tento formát vzdělávání vám umožňuje získat další vzdělání, aniž byste opustili domov, což významně šetří čas a úsilí. Ve většině případů získáte nejen potřebné znalosti pro práci, ale i dokument potvrzující vaši kvalifikaci.

Společnost "Masters of Beauty"

Na internetových stránkách společnosti „Masters of Beauty“ můžete získat online školení pod vedením certifikovaných učitelů a školitelů mezinárodní úrovně. Stoprocentní vnímání a rozvoj vzdělávacích materiálů je zajištěno neustálou zpětnou vazbou od učitelů. HlavníPokyny:

  • manikúra a pedikúra;
  • nahromadění;
  • konkurenční modelování;
  • provedení.

Online školení probíhá ve formě magisterských tříd. Většina videa je k dispozici zdarma, na YouTube je kanál.

Pro získání přístupu k vzdělávacím materiálům je nutná registrace. Náklady na jeden kurz je od 1 000 do 9 000 rublů. Po absolvování kurzu je vydán certifikát.

Škola Sakramel

Škola nabízí online školení ve formátu webináře. V průběhu školení je věnována pozornost vytvoření magisterského portfolia, jakož i individuálním charakteristikám manikúry a pedikúry pro klienty s komplexní strukturou nehtů. První dvě lekce jsou k dispozici zdarma. Na oficiálním kanálu YouTube naleznete užitečné materiály.

Zbytek školného se platí, jeho náklady se pohybují od 800 do 2 690 rublů v závislosti na zvoleném kurzu. Po absolvování kurzu obdrží student certifikát.

Akademie školství "Planeta krásy"

Online školení na akademii je prováděno certifikovanými učiteli s rozsáhlými zkušenostmi. Vzdělávací instituce je opakovaným vítězem různých mezinárodních soutěží a výstav.

Jsou možné individuální lekce. V závěru jsou studentům vydávány certifikáty mezinárodního standardu.

Poplatek za kurz je 3 500 rublů. Webové stránky akademie a kanál YouTube obsahují mnoho materiálů pro samostudium, které jsou veřejně dostupné.

Manikúra školy Biotech

Škola poskytuje školení ve formě on-line přednášek. Učitelé udržují stálý kontakt se studenty a vedou online domácí diskuse.

Zde můžete také zlepšit své dovednosti v autorském programu „Hardware Manikúra“.

Školné od 3 000 do 9 000 rublů za kurz, zápočet je možný. Mnoho webových přednášek je k dispozici zdarma na webových stránkách školy a na kanálu YouTube.

Vzdělávací středisko Madelon

Síť škol v oblasti manikúry a nehtů poskytuje školení ve formě tříd na Skype v souladu s mezinárodními normami. Studenti mají možnost přímo komunikovat s učitelem online. Jednotlivé třídy jsou navíc k dispozici na oficiálním kanálu školicího centra.

Náklady na jeden případ činí 3 600 rublů. Po absolvování zkoušky je vydán diplom mezinárodní normy.

Akademie úspěšných mistrů Yany Luzan

Třídy v akademii jsou mistři, kteří složili kvalifikační výběr. Po absolvování kurzu je vydán certifikát. Je možné se stát nejen certifikovaným mistrem, ale také získat podpůrný dokument o právu na výuku.

Náklady na placené školné se pohybují od 590 do 2 200 rublů v závislosti na vybraném případu. Místo a oficiální kanál hodně volného videa.

Kurzy Nailart Online

Zde se konají kurzy ve formě magisterských kurzů ve všech oblastech s individuálními online konzultacemi. Vedeškolení Elena Milovanova je učitelkou mezinárodní třídy, autorem učebních plánů v oblasti navrhování a modelování nehtů.

Po dokončení se vydává certifikát. Náklady na jeden případ je od 999 do 9 000 rublů, v závislosti na zvoleném kurzu.

Společnost Krasotkapro.Ru

Zde nabízejí možnost dálkového vzdělávání ve formě on-line seminářů (webináře). Program zahrnuje třídy ve vybraném případě, po úspěšném vydání certifikátu.

V obecném kurzu pro začátečníky jsou uvedeny moderní metody zdobení pomocí airbrushing, stepping, rhinestones a sliders.

Účast ve webináře je placena 30 minut před začátkem vysílání. Cena je 499 rublů.

Škola Eško

Ve škole můžete absolvovat kurz „Mistr manikúry a pedikúry“. Všechny školící materiály budou zaslány poštou. Předpokládá se průběžná kontrola a hodnocení úkolů vykonaných osobním učitelem. Kromě toho je zde možnost účasti na webových seminářích ve vybraném směru na kanálu YouTube.

Měsíční školné činí 934 rublů. Délka kurzu 10 měsíců. Na konci certifikátu je vydáno.

Škola Online Nail

Vzdělávání v této škole probíhá ve formě video lekcí, magisterských kurzů a minikurzů. Snad pokročilé školení. V případě potřeby poskytněte učiteli rady a zkontrolujte domácí úkoly. Účastníci kurzu jsou k dispozici užitečné materiály, včetně videaoficiální kanál.

Náklady na případ se pohybují od 350 do 17 000 rublů. Po absolvování kurzu je vydán certifikát.

Postgraduální škola manikúry umění NG

Školení ve formě workshopů a webinárů v režimu vysílání provádí autorizovaný učitel Natalia Golokh. Učitel udržuje stálé online spojení se svými studenty a vede kanál YouTube.

Po prostudování vybraného kurzu je nutné absolvovat povinné testování. Náklady na případy se pohybují od 10 do 180 dolarů. V případě úspěšného absolvování testu je vydán certifikát.

Vzdělávací středisko „Leader“

Školící středisko nabízí pohodlný online vzdělávací systém ve formě webinářů, individuální konzultace s učitelem a online testování. Výuka probíhá ve všech moderních směrech v této oblasti. Na konci obdrží posluchač certifikát a certifikát v ruštině a angličtině.

Náklady na kurz se pohybují od 17 do 25 rublů v závislosti na vybraném balíčku.

Kurzy zdarma LifeNail.ru

Na místě se stejným názvem jsou prezentovány volné magisterské kurzy v oblasti manikúry a pedikúry. Každá lekce má podrobné pokyny s podrobným popisem akcí. Materiál je vysvětlen v dostupném jednoduchém jazyce.

Školicí materiál je určen pro začátečníky a poskytuje základní znalosti základních moderních technik a technik.

Makeup.Ru Free Courses

Na stejnojmenném místě se navrhuje, aby prošel volným studijním programemzačátečníky. Třídy se konají v režimu master tříd na kanálu YouTube. V rámci studia se kromě základních témat, základů zdobení a budování nehtů, uvažuje o hardware manikúra.

Je zde možnost navázat kontakt s učitelem, který odpovídá na otázky studentů v komentářích k videím.

Akademie manikúry NP

Školení provádějí profesionální mistři. Program zahrnuje několik oblastí:

  • kombinovaná manikúra;
  • modelování nehtů;
  • Design nehtů.

Na konci kurzu obdrží studenti diplom s právem vyučovat.

Zde se naučíte základní techniky a technologie, kromě teoretických základů se také konají praktická cvičení.

Když se stanete mistrem manikúry a pedikúry, získáte skvělé příležitosti, jak své znalosti a kreativní rozhodnutí uplatnit v praxi. Mnoho on-line škol má pokročilé školení, stejně jako rekvalifikace jako instruktor, takže můžete vždy zlepšit své znalosti a dovednosti.