10 zajímavých krás Instagram účtů, pro které byste se měli přihlásit, pokud chcete vypadat perfektně

V Instagramu najdete spoustu nápadů, které vám pomohou vypadat perfektně. Nabízíme Vám výběr ruských a zahraničních krásních účtů, které se přihlásíte k odběru všech triků make-upu, naučíte se dělat vlasy a nikdy nezmeškáte vydávání zajímavých nových kosmetických produktů.

10 zajímavých účtů krásy Instagram

Účty krásy jsou jiné: v některých jiných kosmetických přípravcích se mluví o svém osobním životě, ale někde bez zbytečných slov se dá jednoduše zamyslet nad krásou. V každém případě je sledujte velmi zajímavě. Miliontové publikum, prestižní ocenění, práce s celebritami, smlouvy s předními výrobci kosmetiky a někdy i jejich vlastní značky - to je to, co umožňuje rozlišit deset nejužitečnějších a nejoblíbenějších bloggerů.

-

Štěpán

Maskérka ze Švédska Stephanie Elfsted je specialistka na obočí a různé střelce. Kromě toho ve svém profilu najdete stovky typů make-upů pro každou příležitost a poučení o lepení umělých řas. I když Stephanie klade hlavní důraz na oční make-up, můžete v jejím profilu najít také video s testováním tonálních základů, laků na nehty, červenat a matných rtěnek.

-

Hungvanngo

Hang Vango - jeden zNejúspěšnější a nejoblíbenější make-up umělci na světě. Jeho Instagram stránka má přes 1 milión předplatitelů. A to je zasloužené. Díky jeho lekcím můžete opakovat make-up Seleny Gomez, Mirandy Kerrové, Jennifer Lopezové.

-

Prettylittlebraids

Krása blogger z Austrálie Helen Dunn vás naučí, jak udělat jednoduché a efektivní účesy pomocí krátkých videí. Věřte mi, nikdy jste neviděli takovou rozmanitost vazeb a jejich kombinací! Kromě nahrávání video tutorials, Helen podařilo otevřít online obchod s příslušenstvím, napsat knihu a porodit dceru, která nyní ukazuje její mistrovská díla.

-

Kristin_ess

Starry stylistka Christine Ess se sama podílí na vývoji řady luxusních produktů péče o vlasy a sdílí své úspěchy na Instagramu. Pro její následovníky dívka letos vytváří stylové obrazy s módními kadeřemi, hladkými buchty, afrolokony a ocasem. Zde naleznete tipy na výběr pěn a stylingových gelů, příslušenství a další užitečné informace.

-

Elenakrygina

Elena Krygina je vynikajícím mentorem pro začátečníky, kteří nemají ponětí, proč potřebujete kosmetický mixér, základní nátěr, bronzer nebo zvýrazňovač. Ve svém blogu Elena jasně vysvětluje základy použití make-upu, mluví o kosmetických aktualizacích a sdílí své oblíbené produkty s předplatiteli. Fanoušci Heleny budou první, kdo se dozví o vydání kosmetických boxů Krygina Box, produkty, pro které si slavný maskér vybere osobně.

-

Koffka_the_cat

Maskérka a profesionálníVisage učitel Victoria Moiseeva, lépe známý jako koffka_the_cat, současně vede jak její Instagram profil a YouTube kanál. Victoria má zvláštní lásku ke korejské kosmetice. Předplatným se dozvíte vše o desetistupňovém systému péče, alginátových maskách a sanskrins. Populární jsou také příspěvky na mashavah, fondy, které nesplnily očekávání a nejlepší nákupy měsíce.

-

Darya_kholodnykh

V tomto ohledu jsou uvedeny různé možnosti líčení, počínaje jasným a extravagantním pohledem s fialovou rtěnkou a končící nahým make-upem. Zde najdete také tipy na výběr kartáčů a recenzí kosmetických aktualizací. Daria se také aktivně podílí na tělových umění a účesech.

-

Marinadali

Marina Dali je dalším jasným zástupcem kosmetického průmyslu, který se pravidelně těší téměř 100 tisícům odběratelů s novinkami a radami v jejím účtu Instagram. Velmi často provádí recenze kosmetických přípravků z mas a středního segmentu.

-

Olga_fox

-

Snímky vytvořené Olgou Foxovou jsou často publikovány v lesklých edicích Elle, Glamour, Cosmopolitan, Tatler. Ve svém účtu dívka mluví pouze o nástrojích, které sama používá. Poctivost a otevřenost velmi potěší mnoho fanoušků dívky. Docela často, Olga dává svým předplatitelům speciální propagační kódy, s jejich pomocí, můžete získat slevu při objednání kosmetiky.

Elya_bulochka

-

A tento seznam by samozřejmě bylneúplný bez velvyslance L’ORÉAL PARIS, vizážistky Eli Buns. Její účet vám umožní být první, kdo ví o nových produktech v kosmetickém průmyslu, vytváří dobrý vkus a inspiruje vás ke koupi - lesk na rty s třpytkami nebo červenatými, které vám tolik chyběly, se určitě ukáže na jedné z fotografií a v noci vás vzbudí.

Můžete získat inspiraci a naučit se tajemství sebeobrany nejen od rusky mluvících bloggerů. Mezi zástupci dalších zemí jsou také velmi zajímaví autoři. Nespěchejte si, že se jazyková bariéra může stát překážkou, protože Instagram není jen text, ale také krok za krokem fotografie, video tutoriály a vyprávění.